Goli i Ronaldos si raket (Video)

Ronaldo-150x150Ne ndeshjen e sontme mes Real Madrid dhe asaj Real Sociedad, Ronaldo cmendi gjithe qe ishin ne tribunat e stadiumit me nje gol te shenuar si rakete. Like dhe shiko videon.