Gold Ag ia “gjuan” live moderatores Elita Rudi (Video)


Reperi Gold Ag ka qenë i ftuar në emisionin me të ri “EliteZone” të moderatores, Elita Rudi.

Rudi e ka ngacmuar reperin për preferancat e tij femërore dhe ai është përgjigjur se “ M’pëlqejnë femnat me ni pikë në faqe, kështu si ti “ ka thënë Gold Ag. Të jetë ky një propozim për Elitën?!

Veç programit të saj të ri, ajo ka publikuar edhe këngën e saj të parë “Andërr”
a1