Gjyshi i Stresit si djalë i ri, shëtit rrugëve me makinë luksoze

Mesa duket është kthyer në modë, të prezantuarit e gjysheve dhe gjyshërve në rrjetet sociale nga të rinjtë. Së fundmi, reperi i njohur Stresi na ka prezantuar me gjyshin e tij.

Teksa kishte hipur në një makinë super luksoze, gjyshi i Stresit dukej si të ishte djalë i ri. Foton e tij në makinë e ka shpërndarë në Insta story nipi i tij Stresi.

Duket se gjyshërit po vijnë në rrjetet sociale pas publikimit të ‘mamave’ në rastin e 8 marsit. I pari që na ka prezantuar me gjyshen ka qenë Bes Kallaku.