Gjoks dhe të pasme super seksi, kjo është Rita Ora e cila po çmend të gjithë në pushime (FOTO)

Ajo është e famshme si këngëtare.Megjithatë Rita Ora gjithmonë e më shumë po kthehet në një ikonë të modës dhe bukurisë.Shqiptarja 26-vjeçare po pushon në Xhamajka.Atje ajo ka ekspozuar format e saj fenomenale.