Gjendet i vdekur një 35 vjeçar

483986_477604305626697_1210634945_nNjë qytetarë është gjetur i vdekur sot ne mëngjes në kryeqytet.

Sipas burimeve të Indekosline personi M. Shkodra është i moshës rreth 35 vjeçare dhe besohet që është vetëvarure.

Ai është gjetur në banës të tij, në Rrugën Agim Ramadani në lagjen Aktash.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Dyshohet se ai ka vdekur rreth orës 8 të mëngjesit. Më urdhër të Prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Polica rastin e ka hapur si vdekje e dyshimtë”, tha zëdhënësja e Policisë së Kovës për Rajon e Prishtinës, Flora Ahmeti