Gjarpri e kafshon në gji modelen derisa ajo po bënte skena seksi (Video)

snakebite-549730_1475314107-2698626Në këtë klip, vajza e veshur me fustan mjaftë të hapur te gjinjtë, fillon të bëjë skena seksi derisa e mban një gjarpër në duar Shihet se nuk po i frikësohet gjarprit aspak, pasi e ledhaton dhe e afron te goja e saj – e lëpin me gjuhë, shkruan DailyStar, Menjëherë pas kësaj skene, gjarpri e kafshon atë në gjinjtë që veçse i kishin dalë jashtë. Shikojeni videon: