Getoari mbledh çunat për ditëlindje, Marina i ngjitet nga pas dhe bën gjestin që e lë gojëhapur

Getoar Selimi ka mbledhur në një restorant në Tiranë disa miq të veçantë nga Kosova që kanë mbërritur veçanërisht për t’i uruar 35-vjetorin.

Albert Krasniqi, një nga miqtë e afërt të Getoar Selimit dhe pjesëtarë të Babastars, ka publikuar imazhe nga festa e ditëlindjes dhe befasitë që i janë bërë Getit.

Marina nuk kishte si të mungonte në këtë ceremoni dhe surpriza e saj ishte më veçanta.

Torta që kishte porositur marina për të dashurin e saj, portretizonte vetë reperin me mjekrën e tij të madhe karakteristike. Gjatë festës nuk mungoi edhe kënga e ditëlindjes dhe fryrja e qirinjve, para së cilës Getoari shprehu një dëshirë.