Geti ka një përgjigje për Noizyn (Foto)


Mos prisni sherr pasi Getoar Selimi i është përgjigjur me heshtje ofertës së Noizyt se ai është si Konçita.
Reperi nga Kosova ka postuar pak minuta më parë një foto nga koncerti i sotëm në një nga klubet e Tiranës.

Mesa duket Getoari e ka lenë këtë çështje në qetësi.

“Babastars” dhe Noizy janë rrahur muaj më parë me grushte në mes të aeroportit të Zurich-ut. Ka qenë ky lajmi që është përhapur me një shpejtësi marramendëse gjatë asaj dite, e që ka marrë përgjigje të menjëhershme nga të dy protagonistët.

Por le të shpresojmë që dy reperat mos të takohen përsëri në ndonjë aeroport…
n1

n2