Genta, në juri të “Gjeniut të vogël”

f.0228140130425_mGenta ka zbuluar se së shpejti ajo do të fillojë të bëjë udhëtime më të shpeshta drejt Tiranës për shkak se do të jetë pjesëtare e jurisë në spektaklin “Gjeniu i vogël”.

“Në fakt kur e mora ftesën për të qenë në jurinë e ‘Gjeniut të vogël’ nuk mendova gjatë, menjëherë pranova të jem në këtë shou, sepse më pëlqejnë fëmijët dhe qëndrimi më pranë tyre do të më bëjë të ndjehem mirë”, ka thënë Genta për “/LajmeOnline/”.

Këngëtarja kosovare së fundi ka lansuar videoklipni e saj më të ri të këngës “E kam provuar”, një klip i realizuar nga kompania “EMF Creative”.