Genta Ismajli ngushëllon Adelinën dhe Zanfinën (Foto)


Edhe Genta ka shprehur dhimbjen për humbjen e nënës së motrave Ismaili.
Ajo është një ndër miket më të vjetra të Adelinës dhe Zanfinës, shkruan lajmi.net.
Genta përmes llogarisë së saj në Facebook, përmes një statusi ka shprehur ngushëllimet e sinqerta për humbjen e Monës.
“Sapo morra lajmin e hidhur per vdekjen e nenes se dy mikeshave te mija, Adelines dhe Zanfines. Mona kujtimi per ty gjithmone do te mbetet ne kujtesen tone, do jesh gjithmone ne zemrat tona. I lehte te qofte dheu e u prefsh ne paqe.”, ka shkruar Genta./Lajmi.net.
z1

z2