Geci i përgjigjet burrit të Shkurte Fejzës për deklaratat e haraçit


Pas deklaratës së Hajrush Behlulit, bashkëshortit të këngëtares Shkurte Fejza, i cili ka thënë se familja e tij nuk ka dhënë asnjëherë haraq, ka reaguar ish-deputeti Gani Geci. Ai në një postim në rrjetin social Facebook ka përmendur emra se kush mund të pyetet lidhur me çështjen e haraqit që kjo familje ka dhënë sipas tij.
“Po me vjen keqë qe keni qenë pre e Sulmeve Mafioze për shtepin e juaj qe e keni ble me mundë e me djersë e nderuara Familje Fejza. pyteni Selamanin pronarin e Restorantit Peshkopia ne Drenas qe ka ndermjetsua per ket qeshteje dhe pyteni Hoxhen e Drenasit vllau i te cilit ka bër roje te shtepija jua dhe keni paguar nga 1500 DM ne Muaj”, ka shkruar Geci në Facebook.
gg