Gara me bikini Upton dhe Diaz – FOTO

0Të vraposh në plazh me bikini përkrah një prej modeleve më të pëlqyera të momentit nuk është aspak e lehtë, por Cameron Diaz nuk ka pasur frikë nga krahasimi që mund t’i bënin me të mahnitshmen Kate Upton.

Aktorja e famshme tha për ‘The Telegraph’: “Kur xhirova skenat në plazh kam qenë pa stërvitje, por nuk mendoja se do dukesha keq në krah të Kate.”

“Jam 20 vite më e madhe se ajo dhe nuk përpiqem të jem si ajo. Është shumë e bukur dhe ne jemi krejtësisht të ndryshme. Jam e lumtur që jam 41 vjeç dhe ndihem shumë mirë me trupin tim. Kujdesem për veten dhe kaq”, tha Diaz, e cila është njohur me Kate Upton gjatë xhirimeve të filmit ‘The Other Woman’.

Ky film fokusohet në planin e tre femrave të cilat kërkojnë hakmarrje pasi zbulojnë se tradhëtohen nga i njëjti mashkull.

0

0a

0b