Futbollisti i Kombëtares “kapet” me Çiljetën


Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Alban Hoxha, e ka marrë një kompliment nga këngëtarja Çiljeta Xhilaga.
Ajo e ka cilësuar “king” portierin e Partizanit, duke e postuar një foto në Instagram me të.
“Me këtë portierin e Partizanit king që e kemi edhe zv. portier në Kombëtare”, shkroi Çiljeta, përcjellë “Lajmi.net”.
Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente.
page-1-650x358