Fotot me Leonardo di Caprion, ndahen Afërdita dhe Shpati

aferditaAfërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi duket se janë ndarë. Lajmi bëhet me dije nga Alsat M. Dy këngëtarët kishin bërë në plan që të martoheshin, por tashmë duket se kjo gjë nuk do të ndodhë.

Duket se shkak për prishjen e marrëdhënies së tyre janë bërë pikërisht fotot e publikuara disa javë më parë mes Afërditës dhe aktorit të njohur Leonardo di Caprio.

Si Afërdita, ashtu edhe Shpati, deklaruan ato ditë se ata e kishin mik di Caprion, por duket se nuk ka qenë kështu dhe tashmë ata kanë vendosur që të ndahen. Dy këngëtarët ishin të fejuar prej disa vitesh.aferdita (1)article-0-1769D47C000005DC-18_634x605