Fotot e Luana Vjollcës pushtojnë rrjetin, makijazhi i saj “tremb” fansat

Se si dukej Marina nuse e zbuluam, por a jeni kurioz të dini se si duket Luana Vjollca në dasmën e motrës së saj?!
Në rrjet janë publikuar disa foto të moderatores seksi e cila ka zgjedhur të veshë një fustan bust ngjyrë ari i cili i nxjerr në pah gjoksin, e gjysmë transparent në pjesën e poshtme duke i ekspozuar këmbët.

Por duket se makijazhi i saj është pak si shumë i rënduar, ç’ka e bën të duket shumë më ndryshe se herët e tjera. E si përherë, nuk kanë munguar komentet e shumta negative (sikurse dhe ato pozitive), në të cilat thuhet se bukuroshja “i ka trembur” me “llaçosjen” e saj.