Fotot e Lindsey po “tërbojnë” Instagramin (Foto 18+)

Lindsey Pelas është një ndër modelet e cila kohëve të fundit po “çmend” Instagramin.

Lindsey është një ndër modelet më të ndjekura dhe më të famshmet në rrjetin social Instagram, ku ajo vazhdimisht poston foto të nxehta për 3 milionë ndjekësit e saj.

994_1457288165-86914017_1457288165-62529291_1457288165-59973245_1457288187-8659883fotolindsey.png