Fotolajm: Rifat Jashari dhe babai i Ramushit, dorë për dore në Gllogjan

loading...


Rifat Jashari ishte sot në radhët e para në Gllogjan, bashkë me babain e Ramush Haradinajt.

E bashkë me ta sic shihet edhe nga fotografia ishte edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, e pas tyre vinte edhe lideri i kësaj partie, Ramush Haradinaj./BS
f

loading...

loading...