FOTO/ Vajza poston foto në internet, i dashuri zbulon diçka shokuese

auto_auto_4_1476085406-934146814761717351476199193-530x300Meagan Barnard vuan nga lymphedema, një sëmundje e pashërueshme që i shkakton këmbës së djathtë një rritje të dyfishtë në krahasim me këmbën e majtë.

Kur ajo mbushi 15 vjeç, kuptoi se gjendja e saj ishte e pashpresë, ndaj nisi të mendonte se jetën do ta kalonte me pantallona të gjata, fundet, kostumet e banjës dhe rrobat që i nxirrnin në pah linjat duhej t’i harronte.

I dashuri i saj nuk dinte gjë pasi nuk e kishte vërejtur që këmba e saj po rritej.

Ai këtë fakt e kishte kuptuar pasi dolën fotot…auto_5_1476085409-492316414761717321476199187auto_1_1476085419-359991614761717921476199185