Foto shokuese, modelja argjentinase pozon nudo bashke me vëllanë

579388_477976562256138_487717499_nKëto janë fotot që po shokojnë Argjentinën , modelja dhe ish-banorja e Big Brotherit argjentinas Noelia Rios pozon nudo do bashkë me vëllanë e saj. Modelja Noelia Rios e cila deri pak kohe më parë ka qen stiptere profesioniste hyri në spektaklin Big Brother Argjentina(Grande Hermano Argentina) nga i cili u eliminua shumë shpejt pasi atje, ky spektakël është shumë i ndjekur nga shtëpiaket dhe shoë i saj ishte i pa përshtatshëm.