FOTO/ Shikoni të dashurën e re të Cristiano Ronaldos


Duket se ylli portugez i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund beqarisë edhe një herë tjetër.

Pas ndarjes nga modeloja e famshme, Irina Shayk, ka pasur spekulime të shumta për lidhje të ndryshme të sulmuesit madrilen, por duket se tashmë ka dal e vërteta në shesh.

Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, Ronaldo takohet me vajzën e bilionerit, Philip Green.

Chloe Green, madje ka qenë disa herë e pranishme në Santiago Bernabeu, herën e fundit kur Reali mposhti Romën me rezultat 2:0.

Pas ndeshjes, Ronaldo ishte takuar me Chloe dhe i kishte dhuruar asaj një autograf “For my love”, kjo ka rritur edhe më shumë spekulime për një lidhje të mundshme mes tyre, shkruan Express.
c1

c2