Formacioni zyrtar i Kuqezinjve ndaj Austrisë


Trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka zbuluar formacionin për miqësoren që zhvillohet sonte ndaj Austrisë në Vjenë.

Në konferencë ai ka thënë se në fushë do të paraqitet me këtë formacion: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Lila, Agolli, Lenjani, Kaçe, Basha, Abrashi dhe Balaj.
kuq