Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Madrid

step5
Barcelona dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Camp Nou, në kuadër të La Ligës.

Barcelona: Bravo, Alves, Piqué, Mathieu, Alba, Maschearno, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar.

Real Madrid: Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Modric, Kroos, Isco; Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.