Foli për masturbimin në emision, mesazhi që i dërgon mamaja Bebe Rexhës është tipik

Bebe Rexha është një ndër të paktat këngëtare shqiptare që po arrin majat në industrinë e muzikës në rang botëror. E rritur në SHBA, Rexha ka krijuar një sërë hitesh për Rihanna dhe Eminem apo emra të tjerë, para se të dilte në skenë vet.

Pas dhjetëra koncerteve dhe shumë hiteve, shqiptarja ka qënë e ftuar sërish në emisionin e famshëm amerikan ‘Tonight with Jimmy Fallon’. Mes projekteve të reja, koncerteve, fansave e shumë të tjerave, Bebe Rexha përmendi edhe mastrurbimin.

Më pas ajo ka ndarë me fansat një bisedë me të ëmën, të cilën e pyeste për një mendim të sinqertë se si iu duk intervista. ‘Shkëlqyeshëm, por nuk duhet të kishe thënë masturbim e aq më tepër të thoje fjalë të pista’./Xing