Flori sjell “Lule lule” me Kaos – VIDEO

83940_1Ritëm, aromë pranvere,vajza të bukura dhe lule plot ngjyra sjell këngëtari shqiptar Flori Mumajesi në projektin e tij më të ri.

Ai ka publikuar këngën e tij me titull “Lule Lule” në bashkëpunim me reperët e grupit të njohur Kaos.

grupi kaos

Një ide origjinale dhe mjaft e gjetur.

Duket se klipi është pritur mjaft mirë nga fansat e Mumajesit, i cili tanimë është një nga këngëtarët më të suksesshëm në tregun shqiptar.

Kjo duket qartë nga klikimet e mara në You Tube menjëherë pas publikimit të këngës.

flori mumajesi

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe Flori ka vendosur të mbushë me ritëm ditët e nxehta verore të fansave me këtë projekt.

flori mumajesi

Klipi është punuar nga “Max Production” dhe threedotsproductions.