Flet për herë të parë pas vdekjes së Mona Ismailit, babai i Adelinës dhe Zanfinës


Babai i motrave Ismaili, Rexhep Ismaili ka folur për herë të parë pas vdekjes së ish-bashkëshortes së tij Mona Ismaili.
Ai përmes llogarisë së tij në Facebook, ka falënderuar të gjithë që i kanë qëndruar afër këto ditë.

“Me rastin e vdekjes se nenes te vajzave te mia Adelina,Emma dhe Zanfina, juve miq, i’u falenderoj per ngushellimet e shprehura me kete rast,si dhe te gjitha portaleve elektronike qe mundesuan percjelljen e kesaj dhembjeje”, ka shkruar Rexhep Ismaili.
Mona Ismaili vdiq ditë më parë pas një sëmundje të shkurtër.
ade

ade1