Flet mbesa e ish-presidentit Nishani: Kjo është lidhja ime me të, zhvishem për mamin pasi…

Beniada Nishani, modelja e njohur jashtë kufijve të Shqipërisë për zhveshjet e saj të bujshme për revistën “Playboy” është rrëfyer në emisionin “Top Show”.

Ajo ka folur për lidhjet familjare dhe shoqërore me ish-Presidentin Nishani dhe zhveshjen në Instagram.

Vajza është shprehur se shumicën e fotove joshëse, që ka edhe në Instagram ia ka shkrepur e ëma të cilën e ka edhe menaxhere.

Kushëri i babit. Gjyshi im me babin e ish-presidentit janë vëllezër. Si familje kemi raporte shumë të fortë, mjaft të mira. Unë nuk e kam problem të zhvishem sepse këto foto nuk i shikoj si vulgare…”, -ka thënë ajo.