Flet 20 vjecari nga Gilani hackeri i Estrades tregon se kush ka blere klikime dhe kush nuk ka blere… (FOTO)


Hakeri i estrades Kosovare dhe asaj Shqiptare tregon se kush jane ata qe kane blere klikime ne YouTube.. aDope tregon se kush jane ata qe kan blere klikime… me posht i keni te radhitura..

Ata qe kan blere klikime…

1. ON RECORDS (Getinjo,Mozzik,Adelina Berisha etj etj.. )
2. NOIZY
3. BABASTARS

Sipas hakerit ata qe skan blere klikime asnjehere jane…

1.TBA (TheBloodyAlboz)
2. PINT… (Perinati Njoni Tjetrit).

Untitled