Flamuri më i bukur në botë, në Emirates Stadium


Flamurin kombëtar shqiptar mund ta gjesh kudo. Shqiponja dykrerëshe është parë duke valvitur edhe në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndërmjet Arsenalit dhe Napolit, e zhvilluar në stadiumin Emirates Stadium. Në fakt, një tifoz shqiptar është gjendur në stadium në këtë ndeshje dhe e ka vendosur atë tek rrethojat e tribunës. Flamuri i shqiptarëve u pa më mirë teksa mbrojtësi i djathtë francez Bacary Sagna po e ekzekutonte një aut, siç mund ta shihni edhe në këtë fotografi. /LajmeOnline/

Më poshtë, mund të komentoni në lidhje me artikullin.


.

After 10 seconds this status will be posted on your timeline:


Title: Flamuri më i bukur në botë, në Emirates Stadium

Description:

Flamurin kombëtar shqiptar mund ta gjesh kudo. Shqiponja dykrerëshe është parë duke valvitur edhe në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndërmjet Arsenalit dhe Napolit, e zhvilluar në stadiumin Emirates Stadium. Në fakt, një tifoz shqiptar është gjendur në stadium në këtë ndeshje dhe e ka vendosur atë tek rrethojat e tribunës. Flamuri i […]

Foto:

PostPicture

Click Here to stop it.

.