Fjolla Morina pas trileqes, nxjerr të pasmet pa të brendshme (Foto)


Fjolla Morina nuk rresht së tërhequri vëmendjen e mediave rozë si femër seksi e provokative.
Së fundmi ka postuar këtë foto në Instagram, e veshur me një fustan të zi por të tejdukshëm, që ia nxjerr në pah të pasmet e saj të mëdha.
Ajo tregoi në një emision së fundmi se planifikon që të vazhdojë me repin dhe qasjen eksplicite ndaj gjërave në karrierë.
Sesionin e realizoi Veton Osmani. /Telegrafi/
a1

a2