Fjolla Morina nxjerr të pasmet pa të brendshme (Foto)

Fjolla Morina nuk rresht së tërhequri vëmendjen e mediave rozë si femër seksi e provokative.

Së fundmi ka postuar këtë foto në Instagram, e veshur me një fustan të zi por të tejdukshëm, që ia nxjerr në pah të pasmet e saj të mëdha.

Ajo tregoi në një emision së fundmi se planifikon që të vazhdojë me repin dhe qasjen eksplicite ndaj gjërave në karrierë.

Sesionin e realizoi Veton Osmani.

fjolla-1_1457265727-3318793

maxresdefault_1457265835-6993410