Filloi të qajë pas golit, flet futbollisti të cilit i vdiqën 4 familjarë në aksident (VIDEO)

Futbollisti i Vllaznisë së Pozheranit, Festim Alidema, ka qarë pas golit ndaj Trepçës ’89.
Ai ia ka dedikuar golin vëllait që i mbijetoi aksidentit tragjik dhe katër familjarëve që humbën jetën aty.
Në një prononcim për “Klan Kosova”, Alidema tregoi momentet emocionuese pas golit, përcjellë “Lajmi.net”.
Goli i Alidemës ia solli fitoren e parë historike Vllaznisë në Superligë.
Shikoni videon me poshte

Video