Festimi i golit, tragjedi-komedi! (Video)


Kamil Bilinski, sulmues i skuadrës së Zalgiris në Lituani çmendet nga gëzimi pasi barazoi 2-2 përballë St Patrick dhe për të festuar afrohet tek grupi i tifozëve.
Por, duke iu afruar tifozëve, lojtari humbet ekuilibrin gjatë momentin që ai ngjitet për t’i përqafuar ata. Pas këtij akti, ai përfundon në tokë dhe shokët shkojnë për ta ndihmuar. /LajmeOnline/