Femra filmohet duke masturbuar ndërsa s’i ndan syt pasagjerit në tren (Video 16+)


Është publikuar një videoincizim në YouTube, për të cilën thuhet se është realizuar në një nga trenat në Nju Jork, ku një femër shihet duke masturbuar teksa nuk i ndan syt një pasagjeri pran saj, i cili tregohet indiferent ndaj situatës së sikletshme.
Për videon e publikuar në portalin satirik “Barstoolsports” autori thotë se kishte dëgjuar edhe më parë që trenat në Nju York mund të jenë vend i frikshëm, transmton lajmi.net.
Ai ndër të tjera thotë se është i lumtur që punon nga shtëpia dhe nuk ka nevojë që të udhëtojë përditë me një transport të tillë. /lajmi.net
1-262-650x358