Fejohet këngëtarja me mbulesë, Merita Burniku, ja si duket ajo (Foto)

Fejohet këngëtarja me mbulesë, Merita Burniku, ja si duket ajo (Foto)

Është fejuar dhe është veshur sin use këngëtarja nga Kaqaniku që jeton dhe studion në Turqi, Merita Burniku.

Përmes një fotografie të postuar në rrjetet sociale, Merita edhe mbrëmë është dukur shumë bukur.Ndryshe, kohë më parë ajo ishte mysafire në emisionin nKosovëShow.