Fejohet Elsamedi dhe Fjorentina?! Dyshja e njohur “plas bombën”

Fjorentina dhe Elsamedi, dy personazhet e këtij edicioni të “Big Brother” i kanë bërë lëmsh fansat e tyre në rrjetet sociale.

Në profilin e Instagramit, Fjorentina ka postuar një foto me Elsamedin dhe Sidritën, ku shkruan se ‘do fejojnë Elsamedin’. E nga ana tjetër po të njëjtën foto e ka publikuar edhe ai duke shkruar se ‘do fejojnë Fjorentinën’.

Me siguri kjo duket një shaka e dy miqve të cilat kanë dashur ta ndajnë me fansat.