FATI YT SOT, HOROSKOPI 15 KORRIK 2017

Dashi

Ditë shumë e bukur dhe e mbushur me çaste të lumtura kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët nuk do e kenë të vështirë të gjejnë princin e tyre të kaltër. Në planin mundohuni të bëni një menaxhim të mirë për të shmangur problemet.

Demi

Do të keni debate të forta gjatë kësaj dite me atë që keni në krah, si pasojë e disa yjeve në kundërshtim me shenjën tuaj. Këshillohet të ruani qetësinë gjatë debateve. Beqarët nuk duhet të krijojnë iluzione të gabuara sepse mund të lëndojnë veten e tyre. Finanat do jenë të mira falë menaxhimit tuaj të mirë.

Binjakët

Nëse tregoheni paksa me te zgjuar do të merrni gjithçka të dëshiruar nga partneri/ja juaj sot. Beqarët do jenë të hapur ndaj ftesave për takime dhe mund të fillojnë edhe ndonjë lidhje. Financat do vinë duke u përmirësuar.

Gaforrja

Ditë shumë e qetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje dashurie. Në mbrëmje partneri/ja do t’ju lumturojë me anë të një surprize të përgatitur enkas për ju. Beqarët do jenë të lirë të bëjnë atë qe do mendojnë më të logjikshme nga takimet e shumta që do kenë. Financat e mira.

Luani

Priten turbullira të shumta sot në jetën tuaj sentimentale. Nuk dihet se nga do shkaktohen, por parashikohen debate të forta me partnerin/en. Beqarëve do ju pëlqejë statusi që kanë dhe do refuzojnë ftesat për takime. Në planin financiar buxhetin do e keni nën kontroll.

Virgjëresha

Bashkëpunimi, dialogu dhe mirëkuptimi do jenë pjesë e jetës suaj gjatë kësaj dite për ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Beqarët do jenë gjatë gjithë kohës në kërkim të shpirtit të tyre binjak, por nuk do ja dalin dot. Probleme me financat, kujdes me shpenzimet e pamenduara.

Peshorja

Ditë e tensionuar dhe delikate kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje dashurie. Nuk do keni dëshirë për asgjë sot dhe vendimet që do merrni mund edhe t’ju dëmtojnë më shumë. Beqarët nuk do jenë gati për ndryshime të statusit dhe do pranojnë vetëm të njihen me personat që do i ftojnë. Financat e mira.

Akrepi

Ditët e vështira dhe me keqkuptime duket se janë hedhur pas krahëve për ju të dashuruarit. Dita e sotme parashikohet e qetë dhe do të kuptoheni mjaft mirë me personin që keni në krah. Beqarët do ëndërrojnë gjëra të pamundura dhe realiteti do ju duket akoma me zhgënjyes. Kujdes me shpenzimet.

Shigjetari

Ditë shumë e ndërlikuar dhe delikate kjo e sotmja për të dashuruarit. Mos u shqetësoni pasi gjithçka do të jetë kalimtare dhe situata do qetësohet shpejtë. Beqarët nuk duhet të nxitohen për asgjë. Buxheti nuk do jetë aq i mirë sa duhet, kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Analizojini me kujdes gjerat gjatë kësaj dite dhe vendosni për diçka ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Një udhëtim me partnerin/en nuk do ishte ide e keqe. Beqarët do kenë vetëm mundësi për flirtime, asgjë më shumë. Në planin financiar mos hidhni asnjë hap të nxituar.

Ujori

Ditë shumë e mërzitshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Rutina do i përfshijë edhe sot në krahët e saj dhe dëshira për aktivitete do të jetë zero. Beqarët do fillojnë një lidhje afatgjatë dhe kjo do jetë një nga ditët e tyre më të bukura. Në planin financiar do përballeni me disa vështirësi.

Peshqit

Nëse nuk doni që jeta juaj në çift të marrë një kthese të gabuar sot, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Dëgjojini këshillat e partnerit/es. Beqarët sado që do mundohen nuk do kenë fat në dashuri dhe do vazhdojnë të mbeten vetëm. Buxhetin do e menaxhoni me shumë kujdes.