Fantastike! Ju do të humbni 3 kg vetëm në dy ditë me këtë recetë të thjeshtë

Për të arritur peshën që keni dashur gjithmonë, provoni këtë recetë. Ajo do ju ndihmojë me kilet e tepërta në një kohë të shkurtër.

Përpos një diete të ekuilibruar dhe aktivitetit fizik, është shumë e rëndësishme që të përshpejtoni metabolizmin në mënyrë që të digjni kaloritë e tepërta në trupin tuaj dhe kështu eliminoni yndyrën. Ju duhet ta përgatisni këtë recetë dhe ta konsumoni gjysmë ore pasi të keni ngrënë mëngjes.

Përbërësit:
½ litër ujë
4 thelpi hurdhra
4 domate të mesme
6 lugë gjelle lëng limoni
6 kuba akulli

Metoda e përgatitjes:
Vendosni të gjithë përbërësit në një blender për rreth 2 minuta. Sigurohuni që domatja me hurdhrat të treten mirë. Pasi të jetë krijuar masa homogjene hidheni në një enë qelqi. Kjo pije do të veprojë si një antioksidant që do të stimulojë pastrimin e organizmit dhe do të eliminojë toksinat./Shije.al