Fansat ofendojnë rëndë Rozana Radin

Kengetarja dhe aktorja e njohur Rozana Radi eshte gjendur ne nje situate te palakmueshme ne nje mengjes kur ka kontrolluar llogarine e saj ne Instagram.

Disa nga mikeshat e saja te cilat e ndjekin ne kete rrjet, e kane ofenduar rende kengetaren Radi duke e quajtur ”lope”.

Pasi qe komentet kane qendruar me ore te tera pa u fshire, ne kemi mundur te kapim ate skene te ofendimeve,transmeton yllpress.

Po cili mund te kete qene qellimi i dy vajzave per te ofenduar Rozanen nuk e dime, por e dime qe pas nje kohe kengetarja i ka fshire komentet ne fjale…/LajmeOnline/