Fansat ja ripublikojnë foton me thithkën jashtë Anjezës (Foto+16)


Këngëtarja, Anjeza Branka, nuk ka ngurruar që të postojë një foto, teksa është duke bërë fotosesion dhe ku nxjerr në pah këmbët dhe trupin e palestruar.

“Pa filtra”, kishte shkruar këngëtarja, por në komentet e fotos diçka nuk shkon, të cilën foto e kanë postuar portalet shqiptare.

Por, dikush i kujton këngëtares një foto të sikletshme, muaj më parë, ku përveç barkut me rrudha, i ka dalë edhe një pjesë e gjoksit. Siklete kur rrobat e plazhit janë më të vogla seç duhet.
AB