Eva Herzigova nuk lë vend për imagjinatën (FOTO)

article-2292650-18A1B2B6000005DC-934_634x474Ajo ka lindur vetëm para disa muajsh, por tashmë është sërish shtatzënë dhe pritet që të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë. E megjithatë, kjo gjë nuk e ka penguar modelen e njohur Eva Herzigova që të shfaqet në një spot me të vërtet të nxehtë, ku ajo shfaqet nudo. 40-vjeçarja nuk lë vend fare për imagjinatën, teksa shfaqet topless, ndërsa ekspozon edhe të pasmet e saj pa të brendshme.article-2292650-18A1B19F000005DC-396_634x472 article-2292650-18A1B316000005DC-449_634x405 article-2292650-18A04BFF000005DC-567_634x909 article-2292650-18A04D13000005DC-129_306x759