Është 50 vjeçare por tejet seksi

cxvxvxvxcv(2)Elle Macpherson ka mbushur 50 vjeç dhe me këtë rast ajo pozoi me bikini për të treguar se në fakt të jep përshtypjen se ke përballë një 20-vjeçare.Modelja australiane ka tre dekada që realizon sete fotografike të tilla dhe që është protagoniste në pasarelat e modës, por duket se do të vazhdojë edhe disa vite të tjera të mahnisë. /LajmeOnline/