Era Istrefi çmend serbët me këngët e saja (Video)

era7
Kur muzika është në pyetje, serbët janë më të moderuar dhe e lënë anash politikën.
Era Istrefi është shëndrruar në idhullin e serbëve pasi që muzika dhe këngët e saj po dëgjohen vazhdimisht në Serbi, posaqërisht në Beograd, trasmeton Indeksonline.

Diskotekat dhe lokalet në Serbi asnjëherë nuk ngurrojnë të dëfrejnë serbët me hitet e Erës, sidomos këtë që “dridhi” top listat evropiane, “Bonbon”.