ePabesueshme,ja se cka i ben arbitri lojtareve te Real Madridit para se ata te dalin ne fushe… (VIDEO)


E keni pyetur veten ndonjëherë se çfarë ndodhë pasi lojtarët dalin nga dhomat e zhveshjes dhe i drejtohen fushës? Se çfarë duhet të mbajnë dhe çfarë s’duhet të mbajnë me vete? Apo se çfarë duhet dhe çfarë s’duhet vepruar?

Këtë mund t’a zbuloni në videon, një pjesë e filmuar nga ndeshja e fundit ndaj Sevillas, ku arbitri i kontrollon të gjithë lojtarët një nga një dhe më pas i përshëndetë miqësisht përpara se ata të drejtohen për në fushë.
RMA