ePabesueshme,Era Istrefi ne nje hotel me nje zezak?(FOTO+VIDEO)


Nje fans ngaKosova na ka derguar disa fotografi dhe nje video ku shihet Era Istrefi ne nje hotel me nje zezak,por nuk kemi te drejte ti postojme do te kontaktojme se pari Eren te pysim se a eshte e vertet apoo vetem montazh per me shumedo tju informojme..
era