ePabesueshme por e vertet ja se nusja e kujt ishte Afrona Dika në të kaluarën (Foto)


Çifti shumë i përfolur, Afrona Dika dhe Blero Muharremi kohëve të fundit diskutim kryesor e kanë pasur martesën.
Blero ka deklaruar se shumë shpejt do të martohet me Afronën dhe se e ka në plan t’i propozojë asaj, mirëpo asgjë konkrete nuk dihet ende, transmeton lajmi.net.

Këtë gjë mezi po e pret edhe vetë Afrona pasi shumë e emocionuar është ndarë nga një reklamë e realizur bashk me Bleron ku shihen duke u martuar.

Ajo sa i përket kësaj reklame pati thënë:
“Ishte një ndjenjë e mirë të martohesha me ty qoftë për vetëm një ditë”, ka shkruar ajo në një foto të postuar.

Duket se asaj i ka hyrë shumë në qejf puna e martesës pasi një foto të tillë e ka rikutjuar edhe nga fëmijërija duke treguar se edhe atëherë ka luajtur si ‘nuse’.
f1

f2