ePabesueshme,​Punonjësi i Antidrogës në aksion ekspozon orën me çmim marramendës (FOTO)


Policia e Shtetit, së bashku me komunikatat për shtyp dërgon edhe fotot e video nga aksionet e antidrogës.

Është gazetari Bledi Mane ai i cili vë re këtë detaj ndërsa shkruan: “Dua të bëhem polic. Sot u ndërrua ora ndaj dhe lajmin për orën e kemi.

Këto ditë policia ka bërë namin në aksionet për sekuestrim drogërash. Veçanërisht vetëm dje janë kapur rreth 250 kg hashash. Por si në çdo aksion spektakolar patjetër ana e humorit të hidhur nuk mungon me policët tanë. Diku dekonspirojnë, diku nxjerrin foto prostitutash, diku dhunojnë para kamerave e po para kamerave një nga punonjësit e Antidrogës në Tirane tregon hapur edhe orën e tij të shtrenjte.
a1

a2