Enrique Iglesias: Babai nuk e takoi Kournikovën për 12 vite

Per nje periudhe prej 12 vitesh ai ka patur nje marredhenie me tenisten e famshme Anna Kournikova por pavaresisht raporti i tyre ka qene publik, nuk ka funksionuar gjithçka perfekte. Enrique Iglesias thote se nuk ja ka prezantuar te dashuren babait te tij. 38 vjeçari ne nje interviste per revisten Billboard u ndal ne kete element emocional per here te pare. “Nuk ka nje arsye, nuk eshte faji i tij dhe as faji im”, insistoi Enrique.