Enigma/ ‘U martova me shefin babush, por tani kam bërë seks me djalin e tij 20-vjeçar dhe…’

auto_seks1477733551-530x300Një grua 26 vjeçare ka rrëfyer së fundmi për The Sun se është martuar me shefin e saj 44-vjeçar, i cili është ndarë nga gruaja për të dhe tani kjo ka një aferë me djalin e tij 20-vjeçar.

Ajo thotë se ai i ka kërkuar që të ikin bashkë edhe me vajzën 1-vjeçe që ka, por kjo nuk e di çfarë të bëjë.

Ky është rrëfimi i saj:

Kam një marrëdhënie seksi pasiononte me djalin e burrit tim. Unë jam duke rënë në dashuri me të dhe ne të dy jemi duke menduar që të ikim bashkë.

Partneri im është i dashur dhe ne jemi bashkë prej 2 vitesh. Ne u martuam pak kohë para se vajza jonë, e cila tani është 1 vjet, të lindte.

Ai është 44 vjet, ndërsa unë jam 26. Ai ishte shefi im në punë dhe ka një firmë ndërtimi. Ne filluam flirtin kur unë ende isha ende në lidhje me të dashurin tim dhe ai ishte i martuar.

Ai ka një djalë 20 vjet që punon për të. Ai është i dashur mjaft i bukur. Ai çdoherë vjen për drekë të dielave dhe ne qeshim shumë.

Një natë ai u kujdes për vajzën tonë që ne të mund të shkojmë në një darkë tregtie.

Kur ne u kthyem, burri shkoi të flinte, ndërsa unë qëndrova me djalin e tij dhe shikuam film. Ne hapëm një shishe verë dhe pastaj një tjetër.

Unë u ula pranë tij dhe mund ta ndjeja erën e tij dhe kur po e merrja pilotin e TV-së, ai më puthi. Më kërkoi falje menjëherë, por nuk më interesonte dhe e putha edhe unë atë.

Një gjë dërgoi tek tjera dhe papritur ne ishim mbi njëri tjetrin, e përfunduam duke bërë seks. Ai është dashnor shumë më i mirë se babai i tij.

Unë shkova në shtrat dhe do të lija që të kalonte deri në mëngjes. Ai më telefoni më vonë dhe më pyeti nëse mund të shiheshim. Ne u takuam në qytet dhe biseduam. ai më tha se ka ndjenja për mua dhe se nuk mund të ndryshonte atë që ka ndodhur.

Ai më kërkoi që të takoheshim sërish dhe unë u pajtova.

Ne tani vjedhurazi takohemi bashkë dhe bëjmë seks sa herë që ne mundemi, kur ai del nga puna apo kur unë shkoj në fitnes.

Unë e di se jemi duke rrezikuar për tu kapur, por kjo është emocionuese. Ai më ka kërkuar që të ik me të dhe vajzën. Ai thotë se ka kursyer mjaft para dhe mund të marrim një shtëpi.

Unë jam aq e tunduar për të pranuar ofertën e tij, por kjo do ta dëmtonte shumë babain e tij.

Përgjigja e psikologes:

Tërheqja e juaj nga një mashkull më i ri, për moshën që ke ti, sesa burri yt, është e kuptueshme.

Tërheqja e tij ndaj teje, partneren e babai të tij, është më komplekse se sa që mendoni.

Prindërit e tij u ndanë, ai punon për babanë e tij dhe si njeri, nuk do të ishte e çuditshme të mendonte se ka shumë për të provuar.

Të fitojë gruan e babait të tij mund të jetë çmim për të dhe të bëhet i barabartë me babain e tij.

Ndalo së takuari me këtë djalosh dhe vëre gjithë energjinë në martesën tënde.