Enca kërkon një burrë, por ky është kushti (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia është vënë në kërkim të një burri.
Pas një periudhe të gjatë që nuk është përfolur për një romance, Enca ka treguar se si duhet të jetë burri i saj i ardhshëm.
Të pijë kafe turke dhe kaq mjafton për këngëtren.
‘Do i gjej vetes një birrë që do të pijë kafen turke’-ka shkruar këngëtarja. Në postimet e saj në rrjetet socilale kemi parë se kafja e preferuar e saj është turkja./Gazeta Express/