Enca fshin nga klipi skenat e nxehta (VIDEO)

enca-1

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto nga klipi i saj i fundit ‘Call me Goddess”. Në Snapchat Enca ka hedhur një foto ku thotë se kjo skenë është fshirë nga klipi.

Këngëtarja duket sikur është pa të brendshme, ndaj dhe ndoshta i kanë hequr këto skena provokuese nga klipi.

Kënga e re e Encës do të publikohet së shpejti dhe do të titullohet “Dreq”.